Poděkování za školní rok 2025/2026
Vážení zákonní zástupci a přátelé školy,
na závěr školního roku 2025/2026 bychom Vám rádi poděkovali za Vaši důvěru, podporu a spolupráci, kterou jste nám po celý rok projevovali. Velmi si vážíme Vašeho zájmu o vzdělávání Vašich dětí i společného úsilí vytvářet jim bezpečné, podnětné a přátelské prostředí.
Naše poděkování patří také zástupcům Městské části Praha 4 za jejich dlouhodobou podporu školy, díky níž můžeme rozvíjet kvalitní vzdělávání a nabízet našim žákům pestrou škálu vzdělávacích i mimoškolních aktivit.
Přejeme Vám i Vašim dětem krásné, slunečné a pohodové letní prázdniny plné odpočinku, radosti, nových zážitků a společně strávených chvil. Věříme, že si během léta všichni načerpáte dostatek sil a energie do nového školního roku.
Těšíme se na shledanou v novém školním roce 2026/2027.
S poděkováním
za pedagogický sbor a vedení školy
Mgr. Romana Mrázková
ředitelka školy